ABB - Aardlekautomaat - DS201 C16 A30
Productomschrijving
Aardlekautomaat 1P+N, C kar, 16A, 30mA, 6kA
De DS201 C16 A30 is een 1P+N aardlekautomaat uit de System pro M compact serie. Deze unit beveiligt eindgroepen in eenfase-installaties tegen overbelasting en kortsluiting, én tegen sinusvormige en pulserende aardlekstromen. Daarmee biedt hij bescherming tegen indirecte aanraking en aanvullende bescherming tegen directe aanraking.Met een compacte breedte van twee modulen bespaart hij kostbare railruimte en klikt hij snel op de DIN-rail binnen System pro M compact. De C‑karakteristiek op 16 A zorgt voor betrouwbare uitschakeling onder gangbare aanloopstromen, terwijl het 6 kA uitschakelvermogen robuustheid biedt in verdelers. Eén toestel voor overstroom- én aardfoutbeveiliging vereenvoudigt ontwerp, bekabeling en service, en verhoogt de beschikbaarheid van de installatie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3053212 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CSR255180R1164 |
| EAN-code | 8012542739319 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | DS201 C16 A30 |
| Omschrijving | Aardlekautomaat 1P+N, C kar, 16A, 30mA, 6kA |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen (totaal) | 2 |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Type lekstroom | A |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 10 kA |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Frequentie | Overig |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Spanningstype | AC |
| High-immunity uitvoering | Nee |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Onvertraagd |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.75 - 16 mm² |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 4.5 W |
| Montagewijze | DIN-rail |
Logistiek
| Beschikbare voorraad | 13 st |
| Levertermijn | Verwacht over 1 werkdag |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Ja |
| Bruto gewicht | 0,2 kg |
| Afmeting verpakking | 0,08 x 0,04 x 0,106 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 181,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st