ABB - Aardlekautomaat - DS 203NC C13 0,03 AP-R
Productomschrijving
DS 203NC C13 0,03 AP-R
DS203NC C13 APR30 uit de System pro M compact serie combineert aardlek- en overstroombeveiliging in één apparaat voor 3-fase+N eindgroepen. Het beschermt tegen kortsluiting, overbelasting en aardfouten, voorkomt gevaar bij indirecte aanraking en biedt extra bescherming tegen directe aanraking. Ideaal voor betrouwbare, compacte energieverdeling op DIN-rail.Als 3P+N aardlekautomaat met C-karakteristiek 13 A levert het een hoge fouttolerantie bij inschakelstromen, terwijl de 30 mA uitschakelstroom personenbeveiliging waarborgt. De A‑type detectie pakt ook pulserende gelijkstroomlekken aan en de vertraagde uitvoering verhoogt selectiviteit en vermindert ongewenst afschakelen. Met een schakelvermogen van 6 kA en vier modulen bespaart het ruimte in de verdeelinrichting en versnelt het foutlokalisatie en herstel.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2287349 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CSR256440R1134 |
| EAN-code | 8012542261520 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aardlekautomaat |
| Merk | ABB |
| Serie | System pro M compact |
| Type nummer | DS 203NC C13 0,03 AP-R |
| Omschrijving | Aardlekautomaat 3P+N, C Kar, 13A, 30mA, 6kA A type, vertraagd |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Aantal beveiligde polen | 3 |
| Nom. (meet)stroom | 13 A |
| Nom. foutstroom | 0.03 A |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Type lekstroom | Overig |
| Nom. afschakelvermogen EN 60898 | 6 kA |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 | 10 kA |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Inbouwdiepte | 69 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP2X |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (stucwerk) | Nee |
| Stootstroomvastheid | 3 kA |
| Spanningstype | AC |
| High-immunity uitvoering | Ja |
| Nom. isolatiespanning Ui | 500 V |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Nom. afschakelvermogen volgens EN 61009 | 6 kA |
| Nom. kortsluitafschakelvermogen Icn volgens EN 61009-1 | 6 kA |
| Afschakelkarakteristiek | Overig |
| Met vergrendelingsvoorziening | Ja |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 25 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 25 - 25 mm² |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Verliesvermogen | 7.2 W |
| Montagewijze | DIN-rail |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 41 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,48 kg |
| Afmeting verpakking | 0,073 x 0,076 x 0,096 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 561,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st