ABB - Aanvullende apparatuur voor deurcommunicatie - 83327
Productomschrijving
83327 8300-0-0465WELCOME CAMERA INTERFACE
Busch-Welcome® camera interface voor de integratie van maximaal vier analoge camera's in één Busch-Welcome®-installatie.
For the integration of up to four analogue cameras into one Welcome system. Permits assignment of the cameras to a Welcome outdoor station (video/audio) or to a Welcome video indoor station. Up to four camera interface devices can be connected together in one Welcome system. In a Welcome system, up to 16 analogue cameras can be integrated. Programming directly via rotary switch on the camera interface. Video signal input 1 Vss, FBAS/CVBS, on 75 ohm (PAL/NTSC) Consumer units: 2 For an outdoor video station it is necessary to replace the basic module 83140/xx with a new base call button module 83140/xx-101. The current basic module 83140/xx can continue to be used with an outdoor audio station.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459470 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA008300A0465 |
| EAN-code | 4011395217337 |
| Artikelklasse (ETIM) | Aanvullende apparatuur voor deurcommunicatie |
| Merk | ABB |
| Serie | Busch-Welcome |
| Type nummer | 83327 |
| Omschrijving | Welcome camera interface |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Functie | Uitbreiden |
| Installatietechniek | Bussysteem |
| Hoogte | 76 mm |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 25 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 12 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,099 kg |
| Afmeting verpakking | 0,095 x 0,042 x 0,075 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 266,50 per 1 st |
Downloads
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/f1/f18f/f18f2da03e743def408546d0a87aaa23.pdf
Artikel bevat 1 st