Schneider Electric - Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule - 170AAI52040
Aanbevelingen
Productomschrijving
170-AAI-52040 MODULE
Deze ingangsbasis maakt deel uit van het Modicon Momentum-assortiment, een aanbod van controller en IP20 monoblock I/O's voor gedistribueerde besturingsarchitectuur. Deze analoge ingangsbasis biedt 4 ingangen met een volledige 16bit ondertekende resolutie. Het biedt differentiële analoge ingangsbereiken van ±100mV, ±25mV. Er is een isolatie tussen kanalen en bus, kanalen en aarde bij 500V AC. Het is voorzien van 2 verwijderbare aansluitblokken voor elektrische aansluiting. Hij heeft 4 LED's voor kanaalstatussignalering. De afmetingen zijn 141,5 mm (breedte) x 47,5 mm (diepte) x 125 mm (hoogte). Het weegt 0,215 kg. De belangrijkste toepassing van deze module is infrastructuur en energie, materiaalbehandeling, eenvoudige machinecontrole. Dit product is gecertificeerd door CE, FM Class 1 Division 2, CSA en UL. Het is geschikt voor wandmontage. Momentum is een flexibele, modulaire reeks componenten die eenvoudig kunnen worden gekoppeld en geconfigureerd voor een breed scala aan gedistri
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1099413 |
| Artikelnummer fabrikant | 170AAI52040 |
| EAN-code | 3389110886498 |
| Artikelklasse (ETIM) | Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule |
| Merk | Schneider Electric |
| Serie | Modicon Momentum |
| Type nummer | 170AAI52040 |
| Omschrijving | Modicon Momentum - 4 gescheiden analoge ingangen - PT/NI thermokoppel |
| Land van Oorsprong | ID |
Technisch
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Ingang, stroom | Nee |
| Breedte | 141.5 mm |
| Ingang, spanning | Nee |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Ingang, thermo-element | Ja |
| Ingangssignaal configureerbaar | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 16 Bit |
| Uitgang, stroom | Nee |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Nee |
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Configureerbare analoge uitgangen | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt Protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Systeemcomponenten | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance Level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Hoogte | 125 mm |
| Diepte | 47.5 mm |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 8 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,38 kg |
| Afmeting verpakking | 0,26 x 0,178 x 0,055 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 978,70 per 1 st |
Downloads
files?p_Doc_Ref=1329478K02000
files?p_Doc_Ref=31001697K01000
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ENVEOLI1403005EN
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
files?p_Doc_Ref=UK_DOC_MOMENTUM
files?p_Doc_Ref=DCC_MOMENTUM
https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=31001697K01000
Duurzaamheid
Links
Bekijk artikel in Eplan Data Portal
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
https://eref.se.com/nl/nl/dataprocessor/product/170AAI52040
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
Deeplink REACH
Deeplink
Artikel bevat 1 st