Norton - Plafond-/wandarmatuur - 84 1 7900LM 1550
Aanbevelingen
Productomschrijving
WDO 84 1 7900LM 1550 LED ARM WATERDICHT LED ARM.3145807516
WDO 84 1 7900LM 1550
Waterdicht armatuur (IP66) met een optimale mix tussen een kwalitatief uitstekend armatuur en lage investeringskosten. Tot wel 60% energiebesparing. Behuizing van polyester versterkt met glasvezelmat. Diffuse acrylglas kap, binnenzijde lengteprisma. Comfortabel en egaal lichtbeeld. Incl. wartel en set plafondbeugels voor klikmontage. Eenvoudige montage. Accessoire: beschermkorf. Toepassingsgebieden: industrie en opslagfaciliteiten, werkplaatsen, agrarische sector en vochtige ruimten.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1510885 |
| Artikelnummer fabrikant | 3145807516 |
| EAN-code | 8715182141978 |
| Artikelklasse (ETIM) | Plafond-/wandarmatuur |
| Merk | Norton |
| Serie | WDO |
| Type nummer | 84 1 7900LM 1550 |
| Omschrijving | WDO 84 1 7900LM 1550 |
| Land van Oorsprong | RO |
Technisch
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Breedte | 101 mm |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Nom. spanning | 198 - 264 V |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Grijs |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Materiaal afdekking | Kunststof opaal |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | >80° - Extreem breedstralend |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 1578 mm |
| Hoogte/diepte | 101 mm |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Max. systeemvermogen | 57 W |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 8000 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Ja |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Niet dimbaar | Ja |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, A+, A (LED) |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 35 °C |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 140 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Flikkerende waarde Pst LM | 0.03 |
| Stroboscoopeffectwaarde SVM | 0.07 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 22 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 37 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 136 - 140 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 7800 - 8000 lm |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1 - 2.5 mm² |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,9 KG |
| Afmeting verpakking | 1,612 x 0,11 x 0,11 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 135,00 per 1 st |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Artikel bevat 1 st