Philips - Basisunit voor lichtlijnsysteem - 8718699983680
Productomschrijving
98368000 SM505S LED66S/830 DIA
SM505S LED66S/830 DIA-VLC DA25W SI HE
De winkels van vandaag draaien allemaal om het creëren van ervaringen om klanten aan te trekken en te behouden. StoreSet voegt sfeer toe aan uw winkel door contrast te introduceren en de traditionele doorlopende lichtlijnen te doorbreken. Een verscheidenheid aan bundelvormen, gecombineerd met uitmuntende lichtkwaliteit, zorgen ervoor dat de koopwaar opvalt, terwijl u tegelijkertijd in staat bent om uw gewenste sfeer te creëren. Elk StoreSet-paneel is licht in gewicht en kan eenvoudig aan spanningsprofielen of een Maxos fusion-infrastructuur worden vastgemaakt. De installatie is simpel, en als uw behoeften veranderen kunt u simpelweg de verlichting aanpassen door de panelen en armaturen langs de rail of het draagprofiel opnieuw te positioneren. Hierdoor vormt StoreSet een werkelijk flexibel, niet-lineair hulpmiddel bij het creëren van sfeer in uw winkel.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als een duurzame keuze doordat deze de volgende eigenschappen bevat: "Lamp type" is gelijk aan "LED niet uitwisselbaar"
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4112118 |
| Artikelnummer fabrikant | 8718699983680 |
| EAN-code | 8718699983680 |
| Artikelklasse (ETIM) | Basisunit voor lichtlijnsysteem |
| Merk | Philips |
| Serie | StoreSet |
| Type nummer | |
| Omschrijving | SM505S LED66S/830 DIA-VLC DA25W SI HE |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lamphouder | Overig |
| Breedte | 184 mm |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur behuizing | Zilver |
| Reflector | Geen |
| Lichtverdeling | Dubbel asymmetrisch |
| Lichtuittrede | Direct |
| Lengte | 575 mm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Nom. stroom | 190 - 190 mA |
| Hoogte/diepte | 89 mm |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 6600 lm |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Led nom. stroom bij constante stroom | 205 - 205 mA |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar DALI | Ja |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Niet dimbaar | Nee |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Max. systeemvermogen | 47.96 W |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 151 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.9 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 5 |
| Geleiderdoorsnede | 0.5 mm² |
| Aansluitwijze | Overig |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Niet meer leverbaar |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2,6 kg |
| Afmeting verpakking | 0,595 x 0,19 x 0,095 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) |
| Afvalbeheerbijdrage (€) | 0,21 |
Artikel bevat 1 st