Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG21
Aanbevelingen
Productomschrijving
155PCM4X6/3X8,5 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG21, DOORLAAT 4X6/3X8,5MM
Pflitsch 155PCm4x6/3x8,5 wartel
Met de Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel kun je meerdere kabels door een boring voeren, wat handig is bij beperkte installatieruimte. Door het standaard-inzetstuk te vervangen door een inzetstuk uit het UNI meervoudig programma, kun je verschillende kabeldiameters afdichten. Pflitsch biedt diverse gatenpatronen aan en bereikt beschermklasse IP 65 wanneer het verschil tussen kabeldiameter en gat minder dan 10% is
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325349 |
| Artikelnummer fabrikant | 155PCm4x6/3x8,5 |
| EAN-code | 4050366339531 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG21 |
| Omschrijving | Pflitsch 155PCm4x6/3x8,5 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 8.5 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 29 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Sleutelwijdte | 43 mm |
| Zeskant hoekmaat | 46.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 15 g |
| Afmeting verpakking | 30 x 37 x 37 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 13,10 per 1 st |
Artikel bevat 1 st