Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG29
Aanbevelingen
Productomschrijving
155PCM10X6 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG29, DOORLAAT 10X6MM
Pflitsch 155PCm10x6 wartel
De Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel is ideaal voor situaties met beperkte installatieruimte, omdat je meerdere kabels door één boring kunt leiden. Door het standaard-inzetstuk te vervangen door een UNI meervoudig inzetstuk, kun je verschillende kabeldiameters afdichten met diverse gatenpatronen. De UNI meervoudig kan een beschermklasse van IP 65 bereiken als het verschil tussen de kabeldiameter en het gat minder dan 10% is
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325346 |
| Artikelnummer fabrikant | 155PCm10x6 |
| EAN-code | 4050366339463 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG29 |
| Omschrijving | Pflitsch 155PCm10x6 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 6 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 29 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.588 mm |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Sleutelwijdte | 43 mm |
| Zeskant hoekmaat | 46.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 43 g |
| Afmeting verpakking | 44 x 47 x 47 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.310,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st