Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG16
Aanbevelingen
Productomschrijving
153Z13 WARTEL, MESSING VERN., PG16, DOORLAAT 9-13MM, MET EXTRA TREKONTL.
Pflitsch 153z13 MS wartel PG16
De UNI knikbescherming Dicht-kabelwartel van Pflitsch is ontworpen om kabelbeschadigingen op het knikpunt te voorkomen dankzij de konische knikbeschermingstule. De tule kan eenvoudig worden verwijd voor gemakkelijke montage en is verkrijgbaar in messing, PA en PVDF. Daarnaast zijn er inzetstukken van TPE-V beschikbaar. Het product biedt alle voordelen van het UNI Dicht systeem.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325177 |
| Artikelnummer fabrikant | 153Z13 |
| EAN-code | 4050366058982 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | UNI dicht DZ |
| Type nummer | PG16 |
| Omschrijving | Pflitsch 153z13 MS wartel PG16 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 9 - 13 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Schroefdraadlengte | 6.5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Zeskant hoekmaat | 26.7 mm |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Overig |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 37 g |
| Afmeting verpakking | 27 x 27 x 28 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 12,75 per 1 st |
Artikel bevat 1 st