Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG16
Aanbevelingen
Productomschrijving
153PCM2X6 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG16, DOORLAAT 2X6MM
Pflitsch 153PCm2x6 wartel
Met de Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel is het eenvoudig om meerdere kabels door een boring te voeren, wat handig is bij beperkte installatieruimte. Door het standaard-inzetstuk te vervangen door een inzetstuk uit het UNI meervoudig programma, kunnen verschillende kabeldiameters worden afgedicht dankzij de beschikbare gatenpatronen. De UNI meervoudig bereikt beschermklasse IP 65 als het verschil tussen kabeldiameter en gat minder dan 10% is
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325117 |
| Artikelnummer fabrikant | 153PCm2x6 |
| EAN-code | 4050366339159 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG16 |
| Omschrijving | Pflitsch 153PCm2x6 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 6 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 27 mm |
| Zeskant hoekmaat | 29.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 11 g |
| Afmeting verpakking | 31 x 30 x 30 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 511,00 per 100 st |
Artikel bevat 1 st