Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG13,5
Ons artikelnummer
3325040
Artikelnummer fabrikant
152W7
Type nummer
PG13,5
EAN-code
4050366093969
Geschikt voor kabeldiameter
4 - 6.5 mm
Type schroefdraad
Pg
Nom. draadmaat metrisch/Pg
13.5
Met trekontlasting
Ja
Materiaal
Kunststof
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
152W7 KABELWARTEL HAAKS, TROGAMID, PG13,5, DOORLAAT 4-6,5MM
Pflitsch 152w7 trog.hoekwartel PG13
Kabelwartel haaks, trogamid, PG13,5, doorlaat 4-6,5mm
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3325040 |
| Artikelnummer fabrikant | 152W7 |
| EAN-code | 4050366093969 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | UNI dicht W hoekwartel |
| Type nummer | PG13,5 |
| Omschrijving | Pflitsch 152w7 trog.hoekwartel PG13 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 4 - 6.5 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 13.5 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Zeskant hoekmaat | 26.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Nee |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Knie 90 graden |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Dichtring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 7032 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 20 g |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 4,82 per 1 st |
Artikel bevat 1 st