Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG13,5
Aanbevelingen
Productomschrijving
15254PCM3X8 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG13,5, DOORLAAT 3X8MM
Pflitsch 15254PCm3x8 wartel
Met de Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel is het eenvoudig om meerdere kabels door een boring te voeren, wat handig is bij beperkte installatieruimte. Door het standaard-inzetstuk te vervangen door een UNI meervoudig inzetstuk, kun je verschillende kabeldiameters afdichten. Pflitsch biedt diverse gatenpatronen aan en bereikt beschermklasse IP 65 als het verschil tussen de kabeldiameter en het gat minder dan 10% is
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3324987 |
| Artikelnummer fabrikant | 15254PCm3x8 |
| EAN-code | 4050366339029 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG13,5 |
| Omschrijving | Pflitsch 15254PCm3x8 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 8 - 8 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 13.5 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 33 mm |
| Zeskant hoekmaat | 36.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 37 x 37 x 38 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 10,60 per 1 st |
Artikel bevat 1 st