Pflitsch - Wartel kabel-/buisinvoer - PG11
Aanbevelingen
Productomschrijving
151PCM3X4 KABELWARTEL KUNSTSTOF, PG11, DOORLAAT 3X4MM
Pflitsch 151PCm3x4 wartel
De Pflitsch meervoudige UNI Dicht wartel biedt een praktische oplossing om meerdere kabels door een boring te leiden, ideaal voor situaties met beperkte installatieruimte. Door het standaard-inzetstuk te vervangen door een UNI meervoudig inzetstuk, kunnen verschillende kabeldiameters worden afgedicht dankzij diverse beschikbare gatenpatronen. De UNI meervoudig kan een beschermklasse van IP 65 bereiken wanneer het verschil tussen de kabeldiameter en het gat minder dan 10% bedraagt
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3324947 |
| Artikelnummer fabrikant | 151PCm3x4 |
| EAN-code | 4050366338930 |
| Artikelklasse (ETIM) | Wartel kabel-/buisinvoer |
| Merk | Pflitsch |
| Serie | Uni dicht meervoudig |
| Type nummer | PG11 |
| Omschrijving | Pflitsch 151PCm3x4 wartel |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Geschikt voor kabeldiameter | 4 - 4 mm |
| Type schroefdraad | Pg |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 11 |
| Met trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Spoed schroefdraad | 1.41 mm |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Zeskant hoekmaat | 24 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polycarbonaat (PC) |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Halogeenvrij | Ja |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Slagvast | Ja |
| Kleur | Grijs |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Model | Recht |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 100 °C |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| RAL-nummer | 7035 |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 10 g |
| Afmeting verpakking | 33 x 24 x 24 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 3,87 per 1 st |
Artikel bevat 1 st