Helu - Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg - NAXSY 18/30kV 1x240
Ons artikelnummer
2647718
Artikelnummer fabrikant
32552
Type nummer
NAXSY 18/30kV 1x240
EAN-code
4060892278013
Nom. geleiderdoorsnede
240 mm²
Aantal aders
1
Nom. spanning U0
18 kV
Nom. spanning U
30 kV
Aanbevelingen
Productvarianten
Productomschrijving
32552H1000 NA2XS2Y 240/25RM VOEDINGSKABEL ROOD H1000
De prijs en beschikbaarheid van dit artikel zijn op aanvraag. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2647718 |
| Artikelnummer fabrikant | 32552 |
| EAN-code | 4060892278013 |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel >= 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | NA2XS2Y 18/30kV |
| Type nummer | NAXSY 18/30kV 1x240 |
| Omschrijving | NA2XS2Y 18/30kV 1X240/25 RM (Ø 45mm) (1000m Haspel) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. geleiderdoorsnede | 240 mm² |
| Aantal aders | 1 |
| Nom. spanning U0 | 18 kV |
| Nom. spanning U | 30 kV |
Logistiek
| Levertermijn | Op aanvraag |
| Aantal eenheden in artikel | Haspel van 1000 m |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 2110 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |