Helu - Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg - H05G-U / -K / H07G-U / -R / -K
Ons artikelnummer
2621423
Artikelnummer fabrikant
55808
Type nummer
H05G-U / -K / H07G-U / -R / -K
EAN-code
Geleidermateriaal
Koper
Oppervlakte geleider
Blank
Nom. geleiderdoorsnede
16 mm²
Samenstelling geleider
Klasse 5 = soepel
Aantal aders
1
Productomschrijving
55808M0001 H07G-K 16 WIT MONTAGEDRAAD 1MTR
Dit artikel is niet meer leverbaar. Neem contact met ons op.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2621423 |
| Artikelnummer fabrikant | 55808 |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | Voedingskabel < 1 kV, voor vaste aanleg |
| Merk | Helu |
| Serie | Single Conductors |
| Type nummer | H05G-U / -K / H07G-U / -R / -K |
| Omschrijving | H07G-K 16 mm² White (Ø 8,9mm) (Snijlengte) |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Geleidermateriaal | Koper |
| Oppervlakte geleider | Blank |
| Nom. geleiderdoorsnede | 16 mm² |
| Samenstelling geleider | Klasse 5 = soepel |
| Aantal aders | 1 |
| Materiaal aderisolatie | Rubber |
| Adercodering | Kleur |
| Aderkleur | Wit |
| Max. toelaatbare geleidertemperatuur | 110 °C |
| Brandklasse volgens EN 13501-6: klasse | Geen |
| Halogeenvrij volgens EN 60754-1/2 | Nee |
| Brandvertraging | Nee |
| Rookarm volgens EN 61034-2 | Nee |
| Koudebestendig volgens EN 60811-504+505+506 | Nee |
| Oliebestendig volgens IEC 60811-404 | Nee |
| Buitendiameter circa | 9.4 mm |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -40 - 110 °C |
| Nom. spanning U0 | 450 V |
| Nom. spanning U | 750 V |
Logistiek
| Aantal eenheden in artikel | Meter van 1 m |
| Minimale bestelafname | 1 m |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,212 kg |
Prijs
| Bruto prijs (€) |