Rittal - Koelunit voor kast/lessenaar - 3201200
Ons artikelnummer
2078263
Artikelnummer fabrikant
3201200
Type nummer
3201200
EAN-code
4028177598614
Nuttig koelvermogen bij 35/35°C
100 W
Hoogte
400 mm
Diepte
155 mm
Breedte
125 mm
Spanningstype
AC
Productomschrijving
SK RTC RITTAL THERMOELECTRIC COOLER
SK Thermoelectric Cooler, wandmontage, koelvermogen/verwarmingscapaciteit 100W, 100-240V 50/60Hz, 125x400x155 mm BxHxD
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Koelunit voor kast/lessenaar" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2078263 |
| Artikelnummer fabrikant | 3201200 |
| EAN-code | 4028177598614 |
| Artikelklasse (ETIM) | Koelunit voor kast/lessenaar |
| Merk | Rittal |
| Serie | SK |
| Type nummer | 3201200 |
| Omschrijving | SK RTC RITTAL THERMOELECTRIC COOLER |
| Land van Oorsprong | IT |
Technisch
| Nuttig koelvermogen bij 35/35°C | 100 W |
| Hoogte | 400 mm |
| Diepte | 155 mm |
| Breedte | 125 mm |
| Spanningstype | AC |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 90 - 264 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 90 - 264 V |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Ja |
| Model | Overig |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Ja |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 100 W |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | 10 - 55 °C |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 3 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 4,38 kg |
| Afmeting verpakking | 0,47 x 0,23 x 0,195 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 1.484,29 per 1 st |
Artikel bevat 1 st