ABB - Groepenkast, leeg - HLD33
Ons artikelnummer
2482289
Artikelnummer fabrikant
1SPF006964F0230
Type nummer
HLD33
EAN-code
8712507090478
Montagewijze
Opbouw
Aantal rijen
2
Breedte in module-eenheden
12
Materiaal behuizing
Kunststof
Hoogte
330 mm
Productomschrijving
HLD33 1SPF006964F0230LEGE KAST INCL DIN-RAIL
Lege kast, inclusief twee DIN-rails. Sleufbreedte 214 mm/12 modulen x 17,5 mm. De sleuven zijn voorzien van afdekstroken.
Small distribution board Hafonorm Empty CU with DIN-profile
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2482289 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SPF006964F0230 |
| EAN-code | 8712507090478 |
| Artikelklasse (ETIM) | Groepenkast, leeg |
| Merk | ABB |
| Serie | Hafonorm |
| Type nummer | HLD33 |
| Omschrijving | Lege kast incl DIN-rail |
| Land van Oorsprong | NL |
Technisch
| Montagewijze | Opbouw |
| Aantal rijen | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 330 mm |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Inbouwdiepte | 75 mm |
| Met DIN-rail | Ja |
| Met montageplaat | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9017 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Inwendige diepte | 77 mm |
| Met slot | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 5 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,874 kg |
| Afmeting verpakking | 0,395 x 0,235 x 0,132 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 194,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st