OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1140 FS
Brutoprijs
299,43
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1140 FS
Ons artikelnummer
3043975
Artikelnummer fabrikant
6225494
Type nummer
LGBE 1140 FS
EAN-code
4012196445066
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel geperforeerd
Afbuiging (hoek)
Verstelbaar
Scharnierend
Ja
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6225494 Bochtelement voor kabelladder 110x400, St, FS
Scharnierbochtelement met ingelaste sporten voor toepassing bij de kabelladders met zijhoogte 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043975 |
| Artikelnummer fabrikant | 6225494 |
| EAN-code | 4012196445066 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBE 1140 FS |
| Omschrijving | Bochtelement voor kabelladder 110x400 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Afbuiging (hoek) | Verstelbaar |
| Scharnierend | Ja |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 400 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Binnenstraal | 400 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Stijgend/vallend |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | Verstelbaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,505 kg |
| Afmeting verpakking | 0,348 x 0,4 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 299,43 per 1 st |
Artikel bevat 1 st