OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1130 FS
Brutoprijs
275,91
OBO - Bocht/hoekstuk kabelladder - LGBE 1130 FS
Ons artikelnummer
3043974
Artikelnummer fabrikant
6225492
Type nummer
LGBE 1130 FS
EAN-code
4012196445059
Uitvoering zijligger
Vlak profiel (strip)
Uitvoeringsvorm sport
Profiel geperforeerd
Afbuiging (hoek)
Verstelbaar
Scharnierend
Ja
Geschikt voor kabelladderhoogte
110 mm
Aanbevelingen
Gerelateerde producten
Productomschrijving
6225492 Bochtelement voor kabelladder 110x300, St, FS
Scharnierbochtelement met ingelaste sporten voor toepassing bij de kabelladders met zijhoogte 110 mm.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 3043974 |
| Artikelnummer fabrikant | 6225492 |
| EAN-code | 4012196445059 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bocht/hoekstuk kabelladder |
| Merk | OBO |
| Serie | |
| Type nummer | LGBE 1130 FS |
| Omschrijving | Bochtelement voor kabelladder 110x300 Staal sendzimir verzinkt zink |
| Land van Oorsprong | HU |
Technisch
| Uitvoering zijligger | Vlak profiel (strip) |
| Uitvoeringsvorm sport | Profiel geperforeerd |
| Afbuiging (hoek) | Verstelbaar |
| Scharnierend | Ja |
| Geschikt voor kabelladderhoogte | 110 mm |
| Geschikt voor kabelladderbreedte | 300 mm |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Binnenstraal | 300 mm |
| Uitvoering voor grote overspanningen | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Bandverzinkt (sendzimir verzinkt) |
| Kleur | Zink |
| Richtingsverandering | Stijgend/vallend |
| Zijperforatie | Nee |
| Hoek | Verstelbaar |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 1,376 kg |
| Afmeting verpakking | 0,348 x 0,3 x 0,11 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 275,91 per 1 st |
Artikel bevat 1 st