Murrelektronik - Schakelrelais - relay modules
Brutoprijs
60,08
Murrelektronik - Schakelrelais - relay modules
Ons artikelnummer
2445934
Artikelnummer fabrikant
52007
Type nummer
relay modules
EAN-code
4048879027243
Aantal contacten als maakcontact
1
Type stuurspanning
AC/DC
Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz
19.2 - 30 V
Nom. stuurspanning bij DC
19.2 - 30 V
Breedte
6.2 mm
Productomschrijving
52007 MIRO 6.2 OUTPUT RELAY WITH TOGGLE SWITCH
MIRO 6.2 OUTPUT RELAY WITH TOGGLE SWITCH IN: 24 VAC/DC - OUT: 250 VAC/DC / 6 A 1 N/O contact - 6,2 mm screw-type terminal
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2445934 |
| Artikelnummer fabrikant | 52007 |
| EAN-code | 4048879027243 |
| Artikelklasse (ETIM) | Schakelrelais |
| Merk | Murrelektronik |
| Serie | Interface modules |
| Type nummer | relay modules |
| Omschrijving | MIRO 6.2 OUTPUT RELAY IN: 24VAC/DC - OUT: 250VAC/DC/6A |
| Land van Oorsprong | CZ |
Technisch
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 19.2 - 30 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 30 V |
| Breedte | 6.2 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Compleet apparaat met sokkel | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Diepte | 65 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Met LED indicatie | Ja |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Materiaal contact inzetstuk | Thermoplast |
| Materiaal contact | Koper |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 23 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,085 kg |
| Afmeting verpakking | 0,07 x 0,006 x 0,091 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 60,08 per 1 st |
Artikel bevat 1 st