Metrel - Meettang - MD9260
Brutoprijs
482,00
Metrel - Meettang - MD9260
Ons artikelnummer
4250579
Artikelnummer fabrikant
MD9260
Type nummer
MD9260
EAN-code
3831063436263
Indicatie/aanduiding
Digitaal
Analoge balkaanduiding
Nee
Meetbereikkeuze
Automatisch
Type stroom
AC/DC
Rendementsmeting (TRMS)
Ja
Productomschrijving
MD9260 PV STROOMTANG TRMS CAT
Metrel TRMS foto-elektrische klemmenmeter CAT III 1500 V DC
PV stroomtang TRMS CAT III 1500 V DC
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 4250579 |
| Artikelnummer fabrikant | MD9260 |
| EAN-code | 3831063436263 |
| Artikelklasse (ETIM) | Meettang |
| Merk | Metrel |
| Serie | |
| Type nummer | MD9260 |
| Omschrijving | Metrel TRMS foto-elektrische klemmenmeter CAT III 1500 V DC |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| Indicatie/aanduiding | Digitaal |
| Analoge balkaanduiding | Nee |
| Meetbereikkeuze | Automatisch |
| Type stroom | AC/DC |
| Rendementsmeting (TRMS) | Ja |
| Spanningsmeting/AC | Ja |
| Spanningsmeting/DC | Ja |
| Weerstandmeetbereik | Ja |
| Vermogensmeting | Nee |
| Lekstroommeting | Ja |
| Meting eerste harmonische component | Nee |
| Meting in kabel met heen- en teruggeleider | Nee |
| Tangbekopening | 55 mm |
| Uitvoering als adapter voor het aansluiten op multimeter | Nee |
| Meetcircuitcategorie | CAT III |
| Met schermverlichting | Ja |
| Temperatuurmeting | Ja |
| Capaciteitsmeting | Ja |
| Frequentiemeting | Ja |
| Max. spanning meetcircuitcategorie | 1500 V |
| Doorgangstest | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Meetwaardegeheugen | Ja |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 25 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Afmeting verpakking | 1 x 1 x 1 mm |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 482,00 per 1 st |
Artikel bevat 1 st