Mersen - D0-zekering - W213160P
Brutoprijs
2,05
Mersen - D0-zekering - W213160P
Ons artikelnummer
1280009
Artikelnummer fabrikant
W213160
Type nummer
W213160P
EAN-code
34086500009788
DIN-grootte
D02
Nom. (meet)stroom
25 A
Nom. (meet)spanning
400 V
Kleurcode
Geel
Productomschrijving
W213160P D02 400V GL-GG 25A
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1280009 |
| Artikelnummer fabrikant | W213160 |
| EAN-code | 34086500009788 |
| Artikelklasse (ETIM) | D0-zekering |
| Merk | Mersen |
| Serie | |
| Type nummer | W213160P |
| Omschrijving | D0 Zekering Neozed gG Maat D02 400VAC 250VDC 25A Geel Op 50 |
| Land van Oorsprong |
Technisch
| DIN-grootte | D02 |
| Nom. (meet)stroom | 25 A |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Kleurcode | Geel |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 30 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 50 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,6 kg |
| Afmeting verpakking | 0,24 x 0,127 x 0,032 m |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 2,05 per 1 st |
Artikel bevat 1 st