Ferraz - FSPDB2A
Brutoprijs
38,03
Ferraz - FSPDB2A
Ons artikelnummer
1091336
Artikelnummer fabrikant
FSPDB2A
Type nummer
FSPDB2A
EAN-code
Productomschrijving
FSPDB2A/V232801C VERDEELBLOK
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 1091336 |
| Artikelnummer fabrikant | FSPDB2A |
| EAN-code | |
| Artikelklasse (ETIM) | - |
| Merk | Ferraz |
| Serie | |
| Type nummer | FSPDB2A |
| Omschrijving | FSPDB2A/V232801C VERDEELBLOK |
| Land van Oorsprong |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 4 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 3 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 38,03 per 1 st |
Artikel bevat 1 st