ABB - Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging - T7H M 1600/1600 PR332/P-LI FF 4
Productomschrijving
T7H M 1600/1600 PR332/P-LI FF
De Tmax T7H M 1600/1600 PR332/P-LI FF 4 is een gesloten vermogensautomaat voor betrouwbare beveiliging en schakeling van middelgrote tot zware AC-verdeelinstallaties. Ideaal in vier-geleider netten met een continue belasting tot 1600 A en toepassingen waar hoge inschakelstromen optreden.De vierpolige, vaste uitvoering met vooraansluitingen versnelt paneelbouw en zorgt voor compacte inbouw. Het geladen veermechanisme levert snelle, consistente uitschakeling, ook bij hoge foutstromen (Im 2,4–24 kA). De electronische beveiliging PR332/P-LI biedt nauwkeurige, instelbare LI-bescherming tegen overbelasting en kortsluiting, wat selectiviteit en beschikbaarheid verhoogt. Als onderdeel van de Tmax serie combineert dit model robuustheid met eenvoudige bediening en voorspelbare prestaties in veeleisende omgevingen.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2271450 |
| Artikelnummer fabrikant | 1SDA063053R1 |
| EAN-code | 08015644656027 |
| Artikelklasse (ETIM) | Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging |
| Merk | ABB |
| Serie | Tmax |
| Type nummer | T7H M 1600/1600 PR332/P-LI FF 4 |
| Omschrijving | Tmax T7H M 1600/R1600 4P vast met vooraansluiting PR332/P-LI microproc |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Nom. continustroom Iu | 1600 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 640 - 1600 A |
| Instelbereik kortstondigvertraagde kortsluitactivering | 960 - 16000 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 2400 - 24000 A |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Nee |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Met tripcontact | Nee |
| Met onderspanningsspoel | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Voorzijde |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Motoraandrijving optioneel | Ja |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Omegarailmontage optioneel | Nee |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Verliesvermogen | 77 W |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 59 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 14 KG |
| Afmeting verpakking | 0,36 x 0,36 x 0,35 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 19.065,00 per 1 st |
Downloads
20230202143445303_-182613428.pdf
20230202143443944_-1664011706.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
https://att.2ba.nl/8712507900029/master/OTA/20231205122937673_-1756914824.pdf
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/d6/d685/d6853cefe9f22e09cf87e0823b1b697f.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900029/OTA/1e/1e42/1e42d28ad701bfc2217b8cbac2331e39.pdf
Karakteristieken
Artikel bevat 1 st