ABB - Bewegingsmelder bussysteem - 6215/1.1-214
Productomschrijving
6215/1.1-214 6220-0-0116FAH BEWEGINGSSENSOR/AKTOR 1V R-ALPIN
FaH bewegingsschakelaar/schakelaktor, met selectlens, 1-voudig, met geïntegreerde schakelaktor, voor Busch-free@home®, inbouw, R-alpinwit.
Bewegingsschakelaar/schakelactor 1-voudig voor Busch-free@home®. Met selectlens voor de detectie met dierzone. Voor het automatisch schakelen van Busch-free@home®-aktoren afhankelijk van beweging en helderheid. Nalooptijd van de aktor kan via de webinterface van het System Access Point worden geprogrammeerd. Voor het schakelen van 127 V~/230 V~ verbruikers. Met geïntegreerde schakelactor. Schakelfunctie is ook zonder programmering vooraf beschikbaar (voorgeconfigureerd). Configuratie kan achteraf via de webinterface worden gewijzigd (groepen, scènes, ...). De busaansluiting gebeurt via de meegeleverde busaansluitklem.Bij de installatie in de inbouwdoos moet op een ruimtelijke scheiding tussen de bus- en de 127 V/230 V-installatieleiding worden gelet! Bij onderschrijden van de minimale afstand bijvoorbeeld inbouwdozen of isolatiekous gebruiken. Configuratie alleen bij busspanning via de webinterface van het System Access Point. Meer informatie over de inbedrijfname en bediening vindt u in het systeemhandboek en de online-gebruiksaanwijzing in de actuele Online-Catalogus.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsmelder bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2459126 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006220A0116 |
| EAN-code | 04011395179789 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegingsmelder bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | Busch-free@home, Reflex SI |
| Type nummer | 6215/1.1-214 |
| Omschrijving | FaH bewegingssensor/aktor 1v R-alpin |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Nee |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Breedte | 71 mm |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | free@home |
| Model | Bewegingssensor |
| Montagewijze | Overig |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Vrije dierzone | Ja |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Optimale montagehoogte | 1.2 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 6 m |
| Hoek reikwijdte verticaal | 19 - 19 ° |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 180 - 180 ° |
| Aantal kanalen | 1 |
| Aantal binaire ingangen | 0 |
| Schakelvermogen | 2300 W |
| Min. nalooptijd | 30 s |
| Max. nalooptijd | 30 min |
| Hoogte | 71 mm |
| Diepte | 36.3 mm |
| Radiofrequent bidirectioneel | Ja |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Inbouwdiepte | 32 mm |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,093 KG |
| Afmeting verpakking | 0,078 x 0,092 x 0,058 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 208,08 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Standards & regulation, certificaten etc.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/3f/3f88/3f886a0d6fbbae47a6ebddd7736875fe.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
Beheer-, bedrijfs- en onderhoudsdocument
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
Artikel bevat 1 st