ABB - Bewegingsmelder bussysteem - 6131/21-183
Productomschrijving
6131/21-183 6132-0-0332KNX BW PRESENTTECH MINI PREMIUM F-ZILVER
KNX Busch-Aanwezigheidsmelder Mini Premium, 8 meter, f-zilver.
Detectiebereik (bij 2,5 m, 3 m en 4 m montagehoogte): cirkelvormig. Zittende personen Ø: max. 5 m, max. 6,5 m en max. 9 m. Lopende personen Ø: max. 6,5 m, max. 8 m en max. 10,5 m. Opbouwhoogte 16 mm. Met 4 kanalen. Voor het dimmen/regelen van de helderheid op een gedefinieerde waarde in een daarvoor bepaald detectiebereik. HVAC-functie voor het aansturen van verwarmings- en/of koelsystemen, en ventilatiesystemen in het daarvoor bestemde detectiebereik. Melderapplicatie met 2-traps uitschakelfunctie. Melderapplicatie met geïntegreerde bewakingsfunctie. Constantlichtschakelaar met max. 2 onafhankelijke kanalen. Constantlichtregelaar met max. 2 uitgangen voor helderheidsafhankelijk dimmen/regelen van 2 lichtlijnen in een ruimte. Geïntegreerde object-kamerthermostaat. 10 vrijprogrammeerbare IR-kanalen (blauw en/of wit) Incl. 5 logische kanalen (logische poort, poort, vertraging en trappenhuisverlichting). Bepaling via helderheidssensor. Prioriteitsverdeling tussen maximaal 2 externe helderheidswaarden en de interne lichtsensor mogelijk. De programmeertoets kan worden geactiveerd met de IR-handzender 6010-25(-500). Met geïntegreerde KNX-busaankoppelaar. Geschikt voor zwevende plafonds met een plaatdikte van 9 tot 25 mm. Diameter inbouwopening: Ø 68 mm. In combinatie met een opbouwbehuizing geschikt voor opbouwmontag. Past niet in de inbouwdoos volgens engelse standaard en VDE. Aanbeveling: HaloX® 100 van Kaiser (artikelnr. 1281-00) met bijbehorende afdekking (1281-01 of 1281-61 voor zichtbeton) of IBTronic H120-68 van Spelsberg (artikelnr. 97600501). Indien nodig vindt u de software en beschrijving in de actuele Online-Catalogus. HVAC = heating, ventilation, air-conditioning.
Duurzaam product
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsmelder bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Specificaties
Algemeen
| Ons artikelnummer | 2458958 |
| Artikelnummer fabrikant | 2CKA006132A0332 |
| EAN-code | 4011395185780 |
| Artikelklasse (ETIM) | Bewegingsmelder bussysteem |
| Merk | ABB |
| Serie | ABB i-bus KNX |
| Type nummer | 6131/21-183 |
| Omschrijving | KNX BW presenttech mini premium alu |
| Land van Oorsprong | DE |
Technisch
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Bussysteem LON | Nee |
| Breedte | 80 mm |
| Bussysteem Powerline | Nee |
| Andere bussystemen | Overig |
| Model | Presentiemelder |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Materiaal | Kunststof |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Aluminium |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Transparant | Nee |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Ja |
| Vrije dierzone | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Uitschakelvertraging zelflerend | Nee |
| Optimale montagehoogte | 2.5 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 8 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 6 m |
| Aantal kanalen | 4 |
| Aantal binaire ingangen | 0 |
| Min. nalooptijd | 10 s |
| Max. nalooptijd | 1092 min |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Bedrijfsmodusschakelaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 29 mm |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Diameter | 64 mm |
| Inbouwdiepte | 30 mm |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
Logistiek
| Levertermijn | Verwacht over 7 werkdagen |
| Aantal eenheden in artikel | 1 st |
| Minimale bestelafname | 1 st |
| Standaard voorraadartikel | Nee |
| Bruto gewicht | 0,073 kg |
| Afmeting verpakking | 0,113 x 0,086 x 0,062 M |
Prijs
| Bruto prijs (€) | 197,83 per 1 st |
Downloads
Standards & regulation, certificaten etc.
Standards & regulation, certificaten etc.
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
RoHS-verklaring
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/cb/cb0a/cb0a0699a7957b4bf9ece243977ed1c7.pdf
Verklaring DOC CE (Declaration of conformity CE)
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/fe/fef5/fef5dfad20fbbe089e97b4c5c2f18812.pdf
https://att.2ba.nl/8712507900012/OTA/88/88b8/88b824b83aa6ca3a1e8799ed238ed656.xlsx
RoHS-verklaring
Duurzaamheid
Dit product is aangemerkt als duurzaam doordat aan de ETIM productgroep "Bewegingsmelder bussysteem" bij juiste toepassing energiebesparende dan wel energieopwekkende eigenschappen zijn toegekend. Dit leidt tot CO2-reductie.
Artikel bevat 1 st